Кошик
662 відгуків
вул. Межигірська, 79, Київ, Україна
Додати відгук
⭐«NEW-21» Інтернет-магазин
+380 (93) 331-21-21
+380 (73) 728-32-17

【Трюкові самокати 】

Как выбрать трюковый самокат?

 

До питання вибору самокату для виконання трюків варто підійти обдумано, ретельно вивчивши інформацію. У цій статті ви можете дізнатися, які тонкощі варто враховувати, щоб вибрати крутий та зручний трюковий самокат, враховуючи індивідуальні параметри.

На відміну від звичайних самокатів, трюкові розроблені для виконання стрибків та інших акробатичних прийомів.

Розглянемо основні параметри, які потрібно враховувати, якщо ви збираєтеся придбати самокат для трюків.

Вага трюкового самокату

 Чим більша маса самокату, тим безпечніше виконувати трюки. А ось легкі моделі найкраще підходять для екстримально швидкісної їзди. Більшість трюкових самокатів важать близько 4 кг. Крім того, моделі з меншою вагою підійдуть початківцям, на них легко навчатися новим фінтам.

Діаметр коліс самокату для трюків

 Этот параметр влияет на устойчивость, маневренность, радиус разворота трюкового самоката.

Цей параметр впливає на стійкість, маневреність, радіус розвороту трюкового самокату.

Початківцям райдерам краще підійде транспорт із колесами розміром 100-110 мм. Такі самокати стійкі, але не надто швидкісні. Для досвідченіших спортсменів підійдуть колеса діаметром 110-125 мм, оскільки з ними простіше набирати високу швидкість. А виконання стрибків потребує гарного розгону.

Крім того, вибирати діаметр коліс варто виходячи зі стилю катання: 110-120 мм для стилю стріт та розмір менше 110 мм для парку.

Трюкові самокати з діаметром:

100 мм.

110 мм.

120 мм.

Типи колісних дисків

Диски коліс бувають цілісні (литі) та спицеві. Дані типи приблизно однакові за рівнем своєї стійкості та можуть витримувати навантаження у статиці та динаміці. Цілісні диски відрізняються великою вагою, але збільшеною жорсткістю, спицеві - легші. Бувають також диски складної комбінованої форми, які поєднують у собі два вищезгадані типи, але, як правило, вони відрізняються високою вартістю.

Матеріал дисків

Диски можуть бути зроблені з алюмінію або пластику.

Пластикові диски меншої маси, колеса відрізняються низькою жорсткістю і не такі надійні, як алюміній. Через те, що пластикові колеса не розвивають високу швидкість, такі диски зазвичай використовуються на трюкових самокатах для новачків.

Ціліснолиті колеса з алюмінію відрізняються високою жорсткістю, на них можна розвивати екстремальну швидкість.

Жорсткість коліс трюкового самоката визначається числовим позначенням на диску і може дорівнювати від 72A до 93A. Жорсткість 88A рекомендована для парку, а для їзди в стилі стріт – 82A.

Висота та ширина керма

Характеристики керма повинні підбиратися індивідуально, відповідно до зростання самокатера та стилю їзди. Зазвичай кермо розташовується приблизно в районі талії самокатера або трохи нижче.

Для їзди в стилі парк підходять нижчі керма, оскільки так простіше керувати самокатом під час стрибка. А для стріт-катання підійде розташування стійки на вищому рівні.

Крім того, варто враховувати ширину розльоту ручок. Зазвичай розмір, який можна порівняти з шириною плечей спортсмена, вважається оптимальним. Широкі керма більше підходять для стилю стріт, а вужчі – для парку.

Размеры деки

При виборі самокату варто звернути увагу на платформу, де розміщуються ноги самокатера. Дека може бути виготовлена ​​з металу або високоміцного композитного матеріалу, адже при стрибках на неї припадає основне навантаження.

Розмір деки вибирається з розміру взуття власника самоката. Потрібно стати на деку і розташувати діагонально ноги (під кутом 45 °). Якщо на деці розмістилися обидві ноги і при цьому вони звисають з краю не більше ніж на 5 см, то розмір деки підходящий.

Більш широкі деки зазвичай підбирають для стріту, оскільки вони стійкіші під час ковзань. А для парку найкращі вузькі деки.

Система компресії

Цей параметр характеризує спосіб з'єднання самокату з вилкою керма.

Існують такі види компресії:

Різьбова компресія включає гайку з різьбленням і хомутом, який утримує кермо. Ця система проста і не надто надійна, вона не витримає значних навантажень, в основному використовується в моделях для новачків.

  • SCS -компресія включає якір та болт, який знаходиться всередині вилки. Її характеризує відносно висока вага, яка впливає на баланс самокату, але при цьому вона дуже надійна.
  • ICS (KS) - компресія, що відрізняється низькою вагою, де якір знаходиться в кермі. Знизу нагору через вилку проходить болт компресії. Положення керма закріплюється хомутом. Не дуже зручно підтягувати болт, для цього потрібно від'єднувати колесо, тому ця система досить рідко застосовується.
  • HIC і IHC (це масковане з'єднання) - сюди крім болта і якоря входить проставка всередині керма. Деталі закріплені хомутом, що знаходиться зовні. Це дуже надійна система із малою масою.

Для всіх вищеназваних систем, крім SCS, потрібне кермо з пропилом.

Тепер, коли ви знаєте основні характеристики, які варто враховувати при виборі трюкового самокату, вам буде легше орієнтуватися в різноманітті їх моделей і вибрати оптимальний варіант.

Самокат для трюків Maraton Chilli Серебро (Хром)

Трюковий самокат Maraton DISTRICT

===

Трюковий самокат Maraton PowerSlide Золотой

===

Трюковий самокат Scale Sports Storm Чорний / Білий колір для навантаження до 120 кг (USA)

===

Трюковий самокат Maraton SubZero Хамелеон (NEOchrome)

===

Трюковий самокат Scale Sports Leone 110 мм (USA)

===

Самокат для трюків Maraton Versa (Литі колеса)

===

Трюковій самокат Maraton Dictator

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner